Jednoohniskové okuliarové šošovky ZEISS

Home / Jednoohniskové okuliarové šošovky ZEISS

ZEISS MONO DRIVESAFE INDIVIDUAL

Špeciálne individuálne okuliarové šošovky ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Využíva technológiu Face Fit TM pre plné 3D videnie.

Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.

Ideálne okuliare pre každodenné používanie.

Gravúra: VDI

 

 

 

 

 

 

 

ZEISS Mono DRIVESAFE

Špeciálne okuliarové šošovky ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: VD

 

 

ZEISS Mono Sport DRIVESAFE INDIVIDUAL

Individuálna a športová varianta špeciálnych okuliarových šošoviek ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Využíva technológiu FaceFit™ pre plné 3D videnie. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: VDI

 

 

ZEISS Mono Sport DRIVESAFE

Prehnutá varianta špeciálnych okuliarových šošoviek ZEISS s bezproblémovým dokonalým videním pre zákazníkov, ktorí často šoférujú. Nové šošovky DriveSafe znižujú oslnenie vo dne aj v noci a zaisťujú bezpečnejšiu a menej stresujúcu jazdu. Možnosť prispôsobiť okuliare pre hlavné požiadavky zákazníkov – jasné videnie, pocit pohodlia a bezpečnosti pri šoférovaní.
Ideálne okuliare pre každodenné používanie. Gravúra: VD

 

 

ZEISS Mono INDIVIDUAL

Jednoohnisková indiviuálna okuliarová šošovka ZEISS. Optimalizácia plôch podľa individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcie vr. cylindru a osi. Atórické FreeForm plochy. Zaisťuje dokonalé videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok, mimoriadne spontánna znášanlivosť aj pri vysokých a prizmatických korekciách.
Gravúra: VI

ZEISS Mono SUPERB

Jednoohnisková optimalizovaná okuliarová šošovka ZEISS. Optimalizácia plôch podľa korekcie zákazníka vr. cylindru a osi. Atórické FreeForm plochy. Zajisťuje lepšie videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok, vynikajúca spontánna znášanlivost aj pri vyšších dioptriách a prizma korekciách.
Gravúra: VS

ZEISS Mono PLUS

Jednoohnisková asférická značková okuliarová šošovka ZEISS. Plochší design a lepšie zobrazovacie vlastnosti.

ZEISS Mono

Jednoohnisková značková okuliarová šošovka ZEISS.

ZEISS Mono MINERAL

Jednoohnisková značková okuliarová šošovka ZEISS.

ZEISS Mono INDIVIDUAL SPORT

Jednoohnisková indiviuálna okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 7 individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcie vr. cylindru a osi. Atórické FreeForm plochy. Zajisťuje dokonalé videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok.
Gravúra: VI

ZEISS Mono SUPERB SPORT

Jednoohnisková optimalizovaná okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 5 individuálnych parametrov zákazníka a podľa korekcia vr. cylindru a osi. Atórické FreeForm plochy. Zaisťuje lepšie videnie až k okrajom šošovky pre každý dpt účinok.
Gravúra: VS

ZEISS Mono SPORT

Jednoohnisková okuliarová šošovka ZEISS do prehnutých rámov s vyšším radiusom. Optimalizácia plôch podľa 5 individuálnych parametrov zákazníka. Zaisťuje dobré videnie až k okrajom šošovky.
Gravúra: VS