Kontaktné šošovky Alcon

Home / Kontaktné šošovky Alcon

AIR OPTIX® AQUA

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® AQUA poskytujú zdravý a prirodzený pocit pohodlia po celý deň, každý deň, po celý mesiac nosenia. Prepúšťajú až 5× viac kyslíka ako tradičné hydrogélové kontaktné šošovky*. Plazmou zušľachtený povrch a AQUA zvlhčujúci systém poskytujú pohodlie po celý deň.

*Na základe pomeru prieniku kyslíka cez šošovku

 

AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL

AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL majú unikátny dizajn, ktorý poskytuje ostré, jasné videnie na blízku, strednú vzdialenosť i do diaľky zároveň. Plazmou zušľachtený povrch a AQUA zvlhčujúci systém poskytujú pohodlie po celý deň.

 

AIR OPTIX® PLUS HYDRAGLYDE®

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® plus HydraGlyde® poskytujú ochranu a hydratáciu pre pocit pohodlia vo vašich očiach pri nosení kontaktných šošoviek.
Technológia Smartshield™ vytvára okolo vonkajšieho povrchu šošovky ultratenký ochranný štít, ktorý chráni povrch šošovky pred usadzovaním nečistôt. Zvlhčujúci komplex HydraGlyde® pomáha zaistiť šošovkám dlhšie zvlhčenie pre pohodlné a príjemné nosenie po celý deň. Odporúčame kombinovať s roztokmi pre starostlivosť o kontaktné šošovky, ktoré obsahujú zložku HydraGlyde®.

 

AIR OPTIX® EX®

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® EX ® sú navrhnuté pre používateľov s náročným životným štýlom. Využívajú rovnaký materiál ako už časom preverené šošovky AIR OPTIX ® Night & Day® AQUA. Majú teda vysokú priepustnosť pre kyslík. Kontaktné šošovky AIR OPTIX® EX® sú určené pre používateľov s náročným životným štýlom:
–   Ľudia s nepravidelnými smenami (napr. lekári, zdravotné sestry, hasiči atď.).
–   Študenti, ktorí odchádzajú skoro ráno do školy a učia sa do noci.
–   Mamičky vyťažené od rána do noci.
AIR OPTIX® EX ® sú tiež ideálne pre začínajúcich nositeľov šošoviek a to kvôli jednoduchšej manipulácii.

 

DAILIES® AQUACOMFORT PLUS®

Kontaktné šošovky na korekciu ďalekozrakosti i krátkozrakosti poskytujú osviežujúci komfort po celý deň vďaka technológii zvlhčenia aktivovanej žmurkaním, zvlhčujúca látka je aktivovaná s každým žmurknutím oka.

 

AIR OPTIX® FOR ASTIGMATISM

Kontaktné šošovky AIR OPTIX® for ASTIGMATISM s prelomovým dizajnom Precision Balance 8/4 poskytujú vynikajúcu ostrosť videnia a vysokú priepustnosť pre kyslík. S kontaktnými šošovkami AIR OPTIX® for ASTIGMATISM sa môžete spoľahnúť na trvalé ostré videnie a pohodlie pri nosení až do konca vášho dňa.

 

AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA

Vysoko priedušné* kontaktné šošovky AIR OPTIX® NIGHT&DAY®AQUA sú vyrobené z unikátneho silikón-hydrogélového materiálu, vďaka ktorému majú najvyššiu priepustnosť pre kyslík zo všetkých dostupných mäkkých kontaktných šošoviek a umožňujú nepretržité nosenie až 30 dní a nocí**. Plazmou zušľachtený povrch a AQUA zvlhčujúci systém poskytujú pohodlie po celý deň.

*Vysoko priedušné kontaktné šošovky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA (lotrafilcon A); Dk/t;175 @ -3,00D. Na zdravie očí môžu mať vplyv iné faktory. 
** Nepretržité nosenie 30 dní a nocí nemusí byť vhodné pre každého používateľa, vždy odporúčame konzultáciu s očným špecialistom.

DAILIES TOTAL1® MULTIFOCAL

DAILIES TOTAL1® Multifocal sú jednodenné multifokálne kontaktné šošovky s premenným obsahom vody. Výhodou premenného obsahu vody v kontaktných šošovkách je, že ich v oku takmer necítite. Jediné, čo sa dotýka vašich očí, je zvlhčená gélová vrstva. Ďalšia zložka je SmarTearsTM obsahujúca fosfatidylcholín, ktorý je prirodzenou stavebnou zložkou sĺz. Pomáha znižovať intenzitu príznakov suchých očí, ktoré sa môžu objaviť v súvislosti s nosením kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® Multifocal zaisťujú pohodlie aj na konci dňa a znižujú príznaky suchých očí pri nosení kontaktných šošoviek.
Multifokálne kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® Multifocal umožňujú používateľom pohodlne čítať jednak drobné písmo, ale zároveň zaisťujú plynulý prechod medzi videním na strednú vzdialenosť a do diaľky bez straty ostrosti videnia.

DAILIES TOTAL1®

DAILIES TOTAL1® sú prvé kontaktné šošovky s premenným obsahom vody. Vďaka inovatívnemu dizajnu obsahujú viac vody tam, kde ju vaše oči potrebujú, a menej vody tam, kde nie. Vaše oči potrebujú tiež dýchať, aby vyzerali a cítili sa zdravo. Kontaktné šošovky DAILIES TOTAL1® sú až 6× priedušnejšie* než popredné jednodenné kontaktné šošovky a vďaka prelomovej technológii poskytnú dlhotrvajúci pocit komfortu až do konca vášho dňa.

* Šošovky s vysokou priepustnosťou pre kyslík. Dk/t = 156 pri –3,00 D.

DAILIES® AQUACOMFORT PLUS® TORIC

Jednodenné kontaktné šošovky pre používateľov s astigmatizmom. Poskytujú jasné, stabilné videnie a komfort na celý deň vďaka technológii zvlhčenia aktivovanej žmurkaním, zvlhčujúca látka je aktivovaná s každým žmurknutím oka.

DAILIES® AQUACOMFORT PLUS® MULTIFOCAL

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfot Plus® Multifocal poskytujú používateľom s presbyopiou (tzv. stareckou slabozrakosťou) stabilné, jasné a ostré videnie na všetky vzdialenosti a pohodlie na celý deň.