ZEISS slnečné okuliarové šošovky pre vodičov

ZEISS slnečné okuliarové šošovky pre vodičov

Zmiernite dopad oslnivého svetla, zvýšte kontrast a chráňte svoje oči pri šoférovaní.

Na cestách a v pohode: Slnečné okuliarové šošovky ZEISS sú ideálne ako pre profesionálnych vodičov, tak aj pre častých šoférov, ktorí ocenia maximálnu zrakovú pohodu a bezpečnosť. Voliteľný polarizačný filter šošoviek obmedzuje dopad oslnivého svetla, s ktorým sa na cestách stretávame (napr. ostrý slnečný svit alebo odraz svetla na mokrej vozovke). Špeciálne odtiene ako Skypol ® a Skylet ®  zvyšujú vnímanie kontrastov. Slnečné okuliare sú k dispozícií taktiež v zaoblenom tvare pre dostatočnú ochranu pred vetrom. Slnečné okuliarové šošovky obsahujú 100% ochranu pred UVA a UVB žiarením.

Prečo sú naše okuliarové šošovky ideálne pre šoférovanie?

  • Pri šoférovaní sa môžete tešiť z výnimočne ostrého videnia, nepríjemné ostré svetlo zo slnečných lúčov či odrazov od vozovky je totiž vďaka polarizačnému filtru obmedzené na minimum.
  • Odtieň zvyšujúci kontrast pre optimálne videnie pri šoférovaní, ktorý nijakým spôsobom neznižuje vhodnosť okuliarových šošoviek pri šoférovaní: ZEISS Skypol a ZEISS Skylet.
  • Účinná ochrana pred vetrom pri jazde na kabriolete. Slnečné okuliarové šošovky ZEISS sú dostupné taktiež v zaoblenom tvare so špeciálne upravenou hrúbkou pozdĺž okrajov šošovky.
  • Užite si vyššiu bezpečnosť pri šoférovaní – s okuliarovými šošovkami ZEISS DriveSafe. Tieto šošovky sú dostupné taktiež v špeciálnom odtieni a s polarizačným filtrom pre lepšie vnímanie kontrastov na cestách.

Naše odporúčanie pre kategóriu Drive:

Slnečné okuliarové šošovky pre šoférov musia byť pohodlné a musia vám dávať pocit istoty. Odporúčame šošovky zvyšujúce kontrast a tradičné odtiene (hnedý, sivý a zelený), pretože nie všetky farby sú vhodné na šoférovanie.

  • Intenzita svetla: stredná až vysoká
  • Odporúčaná kategória filtrov: 2 až 3
  • Absorpcia svetla: 57 až 92 %

Zdroj: www.zeiss.cz